Зустрiч перед ротацiей

З нещодавнього часу у нашій військовій частині з’явилася посада військового капелана. На цю посаду, після відповідного погодження та після благословення Митрополита Дніпропетровського та Павлоградського Іренея був призначений настоятель Храму Святого Рівноапостольного князя Володимира протоієрей Георгій, який вже досить тривалий час дуже тісно співпрацює з нашою частиною допомагаючи забезпечити всі релігійні потреби особового складу.

Так було і цього разу, коли перед проведенням чергової ротації в зоні проведення антитерористичної операції, отець Георгій приїхав до нас в частину щоб разом з усіма помолитися за те, щоб Господь укріпив і благословив на зразкове виконання військового обов’язку.

Майор Коваленко Анатолій Михайлович поділився своїми враженнями: «Приймаю участь в богослужіннях не вперше. Але в такій обстановці, маю на увазі перед вибуттям у відрядження туди, де є реальна небезпека, де весь час сконцентрований та зосереджений, в повній готовності до будь-яких змін в обстановці, не доводилось. Скажу більше. Відчуваєш реальне полегшення та впевненість в своїх силах, особливо знаючи, що на все воля Божа і що робимо правильну справу – не допускаємо скоєння будь-яких проявів терористичних актів на об’єкті інфраструктури. Проповідь отця Георгія по справжньому, навіть можна сказати по-батьківськи, вселила впевненість та надію на те що чергова ротація пройде спокійно, без порушень».

r1

r2

Майор Олександр ВАРИЧ

Поделиться: